Sahne Sanatları Bölümü Ders Programı

 

MTÜ Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi 2021-2022 Güz Dönemi

Sahne Sanatları Bölümü Haftalık Ders Programı

 

  Saat I. Sınıf II. Sınıf III. Sınıf IV. Sınıf
Pazartesi 08.15-09.00 SSB114 Şan I Grup I Seçmeli Ders Grup I

SSB201 Eskrim I

SSB205 Sanat Tarihi I

 

 
09.15-10.00 SSB114 Şan I Grup I Seçmeli Ders Grup I

SSB201 Eskrim I

SSB205 Sanat Tarihi I

 

   
10.15-11.00 SSB114 Şan I Grup II

 

Seçmeli Ders Grup I

SSB201 Eskrim I

SSB205 Sanat Tarihi I

 

   
11.15-12.00 SSB114 Şan I Grup II

 

     
12.00-13.00  
13.15-14.00 SSB112 Solfej I Seçmeli Ders Grup I

SSB211 Ege ve Rumeli Halk Dansları

 
14.15-15.00 SSB112 Solfej I Seçmeli Ders Grup I

SSB211 Ege ve Rumeli Halk Dansları

 
15.15-16.00   Seçmeli Ders Grup I

SSB211 Ege ve Rumeli Halk Dansları

   
16.15-17.00        
Salı 08.15-09.00 SSB117Çalgı I

Grup I

 

SSB219 Çalgı III

Grup III

 
09.15-10.00 SSB117 Çalgı I

Grup I

 

SSB219 Çalgı III

Grup III

   
10.15-11.00 SSB117 Çalgı I Grup II

SSB117 Çalgı I Grup III

     
11.15-12.00 SSB117 Çalgı I Grup II

SSB117 Çalgı I Grup III

     
12.00-13.00 ÖĞLE TATİLİ
13.15-14.00 İngilizce I SSB219Çalgı III Grup I

 

   
14.15-15.00 İngilizce I SSB219Çalgı III Grup I

 

   
15.15-16.00 İngilizce I SSB219Çalgı III Grup II

 

   
16.15-17.00   SSB219Çalgı III Grup II

 

   
Çarşamba 08.15-09.00   Türk Tiyatrosu I    
09.15-10.00 Hareket I

 

Türk Tiyatrosu I    
10.15-11.00 Hareket I

 

SSB217 Şan III Grup I    
11.15-12.00  

 

SSB217 Şan III Grup I

 

   
12.00-13.00 ÖĞLE TATİLİ
13.15-14.00 SSB107Tiyatro Tarihi ve Teorisi I

 

SSB217 Şan III Grup II    
14.15-15.00 SSB107Tiyatro Tarihi ve Teorisi I SSB217 Şan III Grup II

 

   
15.15-16.00 Türk Dili I SSB215 Solfej III    
16.15-17.00                                  Türk Dili I  SSB215 Solfej III    
Perşembe 08.15-09.00 Atatürk İlk. ve İnkilap Tar. I SSB203 Ses ve Konuşma III    
09.15-10.00 Atatürk İlk. ve İnkilap Tar. I SSB203 Ses ve Konuşma III    
10.15-11.00 SSB104Oyunculuk I

 

SSB203 Ses ve Konuşma III    
11.15-12.00 SSB104Oyunculuk I

 

SSB203 Ses ve Konuşma III    
12.00-13.00 ÖĞLE TATİLİ
13.15-14.00 SSB104Oyunculuk I

 

SSB211 Oyun Çözümleme I    
14.15-15.00 SSB104Oyunculuk I

 

SSB211 Oyun Çözümleme I

 

   
15.15-16.00 SSB109Doğaçlama I

 

SSB207 Tiyatro Tarihi ve Teorisi III

 

   
16.15-17.00 SSB109Doğaçlama I

 

SSB207 Tiyatro Tarihi ve Teorisi III

 

   
Cuma 08.15-09.00 SSB103Ses ve Konuşma I SSB205 Oyunculuk III

 

 
09.15-10.00 SSB103Ses ve Konuşma I

 

SSB205 Oyunculuk III

 

 
10.15-11.00 SSB103Ses ve Konuşma I

 

SSB205 Oyunculuk III

 

 
11.15-12.00 SSB103Ses ve Konuşma I

 

SSB205 Oyunculuk III

 

   
12.00-13.00 ÖĞLE TATİLİ
13.15-14.00 SSB104 Oyunculuk I

 

SSB205 Oyunculuk III

 

   
14.15-15.00 SSB104 Oyunculuk I

 

SSB205 Oyunculuk III

 

   
15.15-16.00   SSB209 Doğaçlama III

 

   
16.15-17.00   SSB209 Doğaçlama III

 

   

T: Teori           U: Uygulama               UK: Ulusal Kredi        AKTS: Avrupa Kredi Transfer Sistemi

TR